Sıkça Sorulan Sorular

Mail Destek

destek[at]yuceyazilim.com.tr ile anında destek ile tanışın. Bağlantı bilgileriniz ile birlikte sorununuzu net olarak anlattığınızda sizi hiç rahatsız etmeden bağlanıp probleminizi giderelim.

Eğitim Videoları

Eğitim videoları ile görerek öğrenin. Modül – modül veya genel eğitim videoları ile görsel eğitimin keyfini çıkarın. Aradığınız video yok mu talep edin size özel oluşturalım.

Telefon Destek

0850 259 98 23 – Sizi en iyi biz anlarız. Sesinizi duymadan olmaz derseniz çağrı merkezimiz daima sizi bekler. 0212 466 16 69’dan da bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Destekte problem yaşarmıyım?

Destek bizim en iddialı olduğumuz konudur. 1999 yılından bu güne kadar pazarlama yapmadan sadece olumlu referanslarla satış yapmayı bu vizyonumuza borçluyuz.

Özel taleplerim yapılır mı?

Özel talebe ihtiyaç duymayacağınız dan biz eminiz : 1999 yılından bu güne her müşterimizin taleplerini can kulağı ile dinledik, ihtiyaç tespitini ve analizlerimizi yaptık ürettik ve uyguladık.

Güncel fiyatlar ne kadar güncel?

Güncel fiyatları siz değerli müşterilerimizin zarar etmemesi için canla başla hazırlıyor ve doğrudan yayınlıyoruz. Eğer siz güncel bir gördüyseniz o anda bizde de en güncel fiyatı görebilirsiniz.

S.S.S.

Excel’den Kayıt Aktarılabilir mi ?

Yedek Parça Programı Excel ile birebir uyumlu çalışmaktadır. Dışarı ve içeri aktarım ile dilediğiniz gibi bilgilerini dışarı alıp, gerekli güncellemeleri yaparak tekrar içeri alabilirsiniz.

Yedekleme nasıl olur ?

Sistem her günün sabahında otomatik olarak kendisini yedekler ve şifreler. Dilerseniz bulut yedekleme sistemi ile de yedeklerinizi otomatik bulut sunucuya alarak hata payını sıfıra indirir.

Çoklu Depo Kullanılabilir mi ?

Çoklu depo, farklı şubelerde kullanım yapabilirsiniz.

Barkod Sistemi Var mı ?

Bir stoğa sınırsız barkod tanımlayarak, üzerinde barkod etiketi olmayan yedek parçalara barkod yazdırarak, gelen faturada ki kalemlere barkod bastırarak kolayca barkod sistemi kullanabilirsiniz.

Raf Yeri Tanımlayabilir miyiz ?

Sınır raf yeri tanımlayarak raf yeri takibi yapabilirsiniz.

Entegrasyon Var mı ?

N11 gibi pazaryerleri ve E-Ticaret ile birebir entegreyiz. Gelen siparişlerin otomatik fatura edilmesine kadar detaylı entegrasyon kullanabilirsiniz.

İnternet Olmadan Kullanabilir miyiz ?

İnternet olmadan programınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sadece güncel yedek parça fiyatlarınızı almak için internet ihtiyacınız var.

Stok Maliyet Listesi Alabilir miyiz ?

Stok envanteri ile eliniz de ki mevcut stoğunuzu maliyet üzerinden toplam olarak görebilir, gelecek planlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Borç - Alacak Listesi Alabilir miyiz ?

Cari hesap mizanı ile sadece borçlu veya sadece alacaklı hesaplarınızı yada her ikisini birden alarak genel durumunuzu görebilir, özel listeler ile kolayca tahsilat listesi çıkarabilirsiniz.

Çek-Senet Takibi Var mı ?

Çek-Senet evrak takibinizi yapabilirsiniz.

Kasa Takibi Var mı?

Kasa takibinizi kolayca yapabilirsiniz. Nakit olarak yaptığınız perakende satışlar otomatik olarak kasa hesabınıza yansıtılır.

Stok Resimleri Eklenebilir mi ?

Stok resimlerini ekleyebilirsiniz, böyle personellerinizin ürünleri kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz.

Uyumlu Araçlar Eklenebilir mi?

Bir yedek parçaya sınırsız uyumlu araç ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz bu bilgi otomatik E-Ticaret sitenize entegre edebilir, şirket içi bilgi kullanımını arttırabilirsiniz.

Ücretsiz mi ?

Elbette ki piyasada ki en donanımlı yedek parça programı, sizlere mükemmel hizmet verebilmek için ücretsiz değil. Ücretsiz bir yedek parça programı içerisinde ki verilerinizin ne büyük bir tehlikede olduğunu bilseniz asla ücretsiz yazılımlar tercih etmezdiniz. Yazılım alımlarınızda ücretten ziyade hizmete odaklanmanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz yedek parça programı 

Kullanıcı Bedeli Var mı ?

Standart paket üzerine ilave kullanıcı bedeli bulunmaktadır. Bunun sebebi çok kullanıcıdan daha fazla kar etmek değil database lisansı için ödemiş olduğumuz ek bedeldir.

Destek Bedeli Var mı?

Şirket faaliyetlerimizi devam ettirmek ve her çağrınıza cevap verebilecek profesyonel bir ekibi ayakta tutabilmek için, 1999 yılında bu güne ve işletmeniz devam ettiği sürece yanınızda olmak için piyasa standartlarında destek ücreti almaktayız.